Ring oss på 0533-69 10 40

Om oss

1993 bestämde vi oss för att själva starta eget. Vi sa upp oss från våra trygga anställningar på Den Stora Byrån och startade Säffle Ekonomerna, en lite mindre och mycket personligare redovisningsbyrå. Idag är vi åtta anställda och huserar i vår egen villa på Vallgatan.

Vi tycker att det är utvecklande, spännande och otroligt roligt att driva företag. Det vill vi att du också ska tycka. Därför tar vi gärna hand om din administration och hjälper dig med allt från skatterådgivning till affärsutveckling. Allt för att du ska kunna fokusera på det som är utvecklande, spännande och roligt i just ditt företag!

Varmt välkommen till oss!
Lasse och Stefan med personal

Personal

Du hittar oss på Vallgatan 25, Säffle.

Lasse Lindh

Jobbar främst med bokslut, deklarationer, bolagsbildningar, årsredovisningar samt rådgivning i alla möjliga ärenden. Lasse är vår ”jordbruksexpert”.

lasse@saffleekonomerna.se
0533-69 10 44

Stefan Ohlson

Jobbar främst med bokslut, deklarationer, bolagsbildningar, årsredovisningar samt rådgivning i alla möjliga ärenden. Stefan är vår handelsbolagsexpert.

stefan@saffleekonomerna.se
0533-69 10 46

Malin Bergqvist-Ohlson

Jobbar främst med redovisning, bokslut och administration. Malin är även en hejare på Fortnox-integrationer.

malin@saffleekonomerna.se
0533-69 10 49

Susanne Frankert

Jobbar främst med redovisning, löner och administration.

susanne@saffleekonomerna.se
0533-69 10 47

Elisabeth Persson

Jobbar främst med redovisning och administration.

elisabeth@saffleekonomerna.se
0533-69 10 45

Larisa Andersson

Jobbar främst med redovisning, bokslut och administration.

larisa@saffleekonomerna.se
0533-69 10 42

Anna Lundström

Jobbar främst med redovisning, bokslut och administration för bostadsrättsföreningar.

anna@saffleekonomerna.se
0533-69 10 43

Ann Zetterlund

Jobbar främst med administration, redovisning, bokslut och deklaration. Ann är även diplomerad lönekonsult.

ann@saffleekonomerna.se
0533-69 10 41

Logga in på SE Analys